Kui kaua autovaha kestab?

Autohooldus on üks olulisemaid asju, mida saad teha, et sa ei kulutaks edaspidi oma autole palju raha.

Oleme seda ikka ja jälle näinud; keegi on oma sõidukis nii enesekindel, et tunneb, et ei pea seda kunagi kontrollima laskma, ja läheb aastaid ilma, et seda isegi vaadatakse.

Siis jääb see eikusagilt tee peal seisma ja lõpuks võetakse see sisse, kuid avastatakse palju asju valesti ja arve, mis on rohkem kui auto väärtus!

Sellise olukorra vältimiseks peate leidma aega oma sõiduki eest hoolitsemiseks. See hõlmab selle iga-aastast kontrollimist, nagu ka oma keha, veendumaks, et teel on ohutu olla.

Täna arutame kõikvõimalikke asju, kuid enamasti keerleb see kõik auto vahatamise ümber.

Me vastame paljudele küsimustele, kuid mis veelgi olulisem, kui kaua autovaha kestab? See aitab teil mõista, millal peaksite oma autot vahatama ja mis kõige tähtsam, miks.

Teie auto välisilme

Nagu varem mainisime, on oma auto hooldusega kursis olemine väga oluline mitte ainult seesmiselt, vaid ka väliselt.

Auto välisilme tuleb hoolitseda, et vältida soovimatut roostet ja asju, mis hakkavad lagunema ja kildudeks minema. Kõigepealt on oluline lasta oma auto puhastada.

See eemaldab kogu autosse koguneda võiva mustuse ja mustuse, mis jääb sageli märkamatuks. Kui viite oma auto lihtsalt pesema, kasvõi kord kuus, ei saa teil mitte ainult palju atraktiivsemat autot, vaid see kestab kauem.

Seega käsitleme täna konkreetselt autode vahatamist ja poleerimist. Niisiis, mis selle mõte on? Miks sa peaksid sellega üldse vaeva nägema?

Kui aus olla, siis tavalisest autopesust ei piisa, et kõvastunud mustus autolt maha saada. Samuti ei anna see teie autole seda hämmastavat sära, mida olete alati soovinud.

Auto vahatamine võib takistada selle tuhmuva mustuse ja mustuse sadestumist auto värvile ning anda lõputu läike, mille üle võite uhkust tunda.

Parimad vahatüübid pakuvad kaitset ka keskkonna eest, nagu näiteks äärmiselt halbade UV-kiirte eest, mis võivad teie autot kahjustada.

Kui ostate ühe parima vaha, kestab see kaua ja pakub teile täiendavat kaitset. Aga kui kaua see kestab? Kas see kestab terve aasta?

Niisiis, kui kaua vaha kestab?

See on küsimus, mida meilt kõige rohkem küsitakse. Inimesed tahavad teada, kuna see mõjutab neid seda, kui palju tooteid nad ostavad ja kui palju nad laos soovivad.

Selle küsimuse peamine probleem on see, et otsest vastust pole, kuna vaha säilivusaega mõjutavad nii palju muutujaid.

Tavaliselt on vaha valmistatud kestma 3–6 kuud, mis kõik sõltub algusest peale teie auto kvaliteedist ning sellest, kus ja kuidas te sellega sõidate.

Kui pargite terve päeva päikese käes, ei kesta vaha nii kaua; kui see on varjus, kestab see kauem. Kas pargite selle tööstuspiirkonnas, kus õhku paisatakse palju kemikaale?

Kas sõidate sellega mööda pinnasteid, kõvakattega teid või kruusa? Millega olete autot pesnud? Missugune välisvärv autol on? Need on kõik muutujad, mis mõjutavad vaha säilivusaega.

Kuidas me saame selle kauem kestma?

Parima vaha ostmise võti on tagada, et see on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis kaitsevad teie autot UV-kiirte eest. See tagab, et vaha kestab kauem, eriti päikese käes.