AutoVaha.ee (“meie”) on pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele, kui külastate meie veebisaiti autovaha.ee. Saate siseneda autovaha.ee-sse ja sirvida meie saiti ilma oma isikuandmeid avaldamata. autovaha.ee ei kogu üksikisikute kohta isikuandmeid, nagu nimed ja posti- või e-posti aadressid.

Lugege privaatsuspoliitikat hoolikalt enne, kui hakkate veebisaiti kasutama. Veebilehte kasutades nõustute ja nõustute olema seotud privaatsuspoliitikaga ja järgima neid. Kui te ei soovi privaatsuspoliitikaga nõustuda, ei tohi te veebisaidile juurde pääseda ega seda kasutada.

Teabe avalikustamine

autovaha.ee ei müü, ei vaheta ega rendi teie isikuandmeid teistele. Me ei logi automaatselt isikuandmeid ega seosta muul viisil automaatselt logitud teavet konkreetsete isikute isikuandmetega. Võime kasutada Google Analytics’it oma külastajate, liiklusmustrite ja saidi haldamiseks koondstatistika koostamiseks ja esitamiseks. Need andmed ei ole seotud isikut tuvastava teabega.

Teave, mida me teie kohta kogume

Veebisaidile sisenedes võib Google Analytics koguda anonüümseid kasutajakäitumise andmeid.

  • Võime kogutud teavet kasutada järgmistel viisidel:
  • Selle veebisaidi haldamiseks ja hooldamiseks;
  • Teie kasutuskogemuse parandamiseks sellel veebisaidil;
  • Jälgida ja analüüsida meie teenustega seotud trende, kasutust ja tegevusi;

Küpsised

Sarnaselt teistele kommerts veebisaitidele võib meie veebisait meie saidi kasutamise kohta teabe kogumiseks kasutada standardset tehnoloogiat, mida nimetatakse küpsisteks ja serverilogideks. Küpsiste ja serverilogide kaudu kogutud teave võib sisaldada külastuste kuupäeva ja kellaaega, vaadatud lehti, meie saidil veedetud aega ja veebisaite, mida külastasite vahetult enne ja vahetult pärast meie oma, samuti teie IP-aadressi.

Küpsis on väga väike tekstidokument, mis sisaldab sageli anonüümset unikaalset identifikaatorit. Kui külastate veebisaiti, küsib selle saidi server teie seadmelt luba salvestada see fail teie kõvaketta ossa, mis on spetsiaalselt määratud küpsiste jaoks. Iga veebisait võib saata teie brauserile oma küpsise, kui teie brauseri eelistused seda lubavad, kuid (teie privaatsuse kaitsmiseks) lubab teie brauser veebisaidil juurdepääsu ainult küpsistele, mille ta on teile juba saatnud, mitte aga teiste saitide poolt teile saadetud küpsistele.

Kolmanda osapoole küpsiste kasutamine

Mõnda veebisaidi sisu või rakendusi, sealhulgas reklaame, teenindavad kolmandad osapooled, sealhulgas reklaamijad, reklaami võrgud ja serverid, sisupakkujad ja rakenduste pakkujad. Need kolmandad osapooled võivad meie veebisaidi kasutamisel teie kohta teabe kogumiseks kasutada küpsiseid või muid jälgimistehnoloogiaid. Nende kogutud teave võib olla seotud teie isikuandmetega või nad võivad koguda teavet, sealhulgas isiklikku teavet, teie võrgu tegevuste kohta aja jooksul ning erinevatel veebisaitidel ja muudes võrguteenustes. Nad võivad kasutada seda teavet teile huvipõhise (käitumusliku) reklaami või muu sihitud sisu pakkumiseks.

Me ei kontrolli nende kolmandate osapoolte jälgimistehnoloogiaid ega seda, kuidas neid võidakse kasutada. Kui teil on küsimusi reklaami või muu sihitud sisu kohta, võtke otse ühendust vastutava teenusepakkujaga.

Välised veebisaidid

Juhime tähelepanu, et autovaha.ee sisaldab linke teistele veebilehtedele. Pange tähele, et me ei vastuta nende teiste saitide privaatsustavade eest. Soovitame oma kasutajatel olla teadlikud sellest, et kui nad meie saidilt lahkuvad, loete iga veebisaidi privaatsusavaldusi, mis võivad koguda isikut tuvastavat teavet.

Sidusettevõtte vastutusest loobumine

autovaha.ee-l on rahalised suhted mitme sellel veebilehel mainitud ettevõttega ning autovaha.ee võib saada hüvitist, kui klõpsate sellel veebisaidil olevate linkide kaudu või teete broneeringuid.