4 Lihtsat viisi väiksemate mõlkide eemaldamiseks autolt

Pole midagi tüütumat, kui äsja ostetud autole mõlk jääb. Isegi kui olete ettevaatlik juht, ei saa te alati vältida männikäbide kukkumist, valesti pargitud autosid või kivikesi, mis teel olles teie autot tabavad. Kuna mõlgi eemaldamine professionaali poolt võib olla uskumatult kallis, ei kaaluks paljud meist kunagi nende parandamist.

Mõlgid, eriti väikesed, ei tasu aga und kaotada. Nende autost eemaldamiseks on palju võimalusi, kasutades tavalisi majapidamistarbeid, nagu kolb, tolmuimeja või alumiiniumfoolium. Kõik meetodid ei tööta teie jaoks, seega peaksite otsustama, milline neist oleks teie auto jaoks parim.

  • Eemaldage mõlk fööniga.

Otsige üles ja mõõtke mõlk. Otsige üles järgmised majapidamistarbed: kummikattega kindad, alumiinium foolium, kuiva jää pakk, suruõhupurk ja föön. Soojendage mõlki, kasutades fööni, mida tuleks hoida auto pinnast umbes 6 tolli kaugusel. Katke mõlk alumiiniumfooliumi tükiga. Kandke kätte kummiga kaetud kindad, et kaitsta oma käsi vigastuste eest. Hõõruge kuivjääga mõlki katvat alumiiniumfooliumi. Veeldatud suruõhuga saate ka mõlkinud kohta jahutada. Temperatuuri kiire muutus paneb mõlgi välja hüppama, mis juhtub tõenäoliselt pärast esimest minutit.

  • Kasutage kolbi.

Kolb on maagiline tööriist. Peale tualettide ummistuse eemaldamise saab seda kasutada ka mitmel muul otstarbel. Kui mõlk pole liiga suur, saab selle lihtsalt kolviga eemaldada. Kõik, mida pead tegema, on valada veidi vett nii kolvile kui ka mõlgile. Alustage kolvi üles-alla surumist. Korrake seda paar korda, kuni mõlk välja hüppab.

  • Kinnitage mõlkis kaitseraua keeva veega.

See meetod töötab nii plastist põrkerauadel kui ka teie auto plastikust osadel olevate mõlkide korral. Keeda pott vett ja vala see kaitseraua mõlgitud alale. Sirutage kaitseraua taha ja tõmmake mõlk välja. Samuti peate võib-olla kaitseraua ära võtma, kui mõlgile ei pääse ligi. Lõpuks valage kaitseraua peale pott külma vett, et see jahutaks ja kinnitaks plastikust ala.

  • Kasutage tolmuimejat ja ämbrit.

Tee ämbri põhja väike auk. Katke mõlk ämbri ülemise osaga. Asetage tolmuimeja toru ämbri põhjas oleva augu kohale, lülitage tolmuimeja sisse ja oodake, kuni mõlk välja hüppab.

MÄRKUS: Kui mõlk on liiga suur, sügav või põhjustanud metalli kahjustusi, ei ole kahjuks muud võimalust kui auto remonti tuua.