Mis on autoaurupesula?

Auto aurupesu on keskkonnasõbralik protsess, mille käigus pestakse auruga nii sõiduki sisemust kui ka välispinda. Aurujuga on ohutu kasutada pindade puhastusvahendina. Sellel meetodil on suurepärane steriliseerimis- ja puhastusjõud; ettevaatusabinõu peaks olema selle õige kasutamise protsess. Aurupesu meetodit peetakse keskkonnasõbralikuks, kuna see kasutab auru jaoks minimaalset kogust vett, hoiab ära üldise reovee äravoolu ja on heitmevaba.

Kuidas auto aurupesu töötab?

Vajaliku kuumuse ja rõhuga aur lahustab pinnal oleva mustuse ja muud saasteained.

Kui auru pihustatakse otse ebapuhtale/määrdunud alale suunatud otsikuga, eemaldab see otse mustuse, sihites kõiki mõõtmeid. Tipptasemel aurupuhastus meetodid, mis kasutavad tolmu filtreerimiseks HEPA-kanaleid, eemaldavad pindadelt lemmikloomade karvadest, putukatest ja muudest saasteainetest väikseima osa. Saate oma auto polstri, armatuurlaua kabiini ja konsooli puhtaks puhastada ja steriliseerida, mis poleks muidu tavapäraste meetoditega võimalik olnud.

Võrreldes tavapäraste autopesu meetoditega on auruga „kriimustuskindel“ protsess. Mõned müüdid välistades ei kahjusta aur auto värvkatet. Auru tootmiseks on vaja kõrget temperatuuri ja rõhku ning seetõttu on soovitatav pesuteenuse osutamiseks kasutada professionaalset abi. Autovärvid ei ole temperatuuritundlikud ja neil on omadus taluda äärmuslikke temperatuure.

Kui kaua võtab aega auto aurupuhastus?

Kogu auto auru puhastamiseks võib kuluda umbes 10–15 minutit.

Protsess erineb olenevalt sõiduki tüübist, kas tegemist on suurema või tavalise autoga, ning sõltub ka sõiduki ruumi mahust ja siseruumist.

Kas mootori auruga puhastamine on ohutu?

Teil on täiesti ohutu kasutada puhta auru teenust ka oma mootori jaoks.

Kahjustuste vältimiseks peate vältima lahtiste juhtmete ja ühenduste tekkimist. Teenuse eest hoolitsev professionaal võib isegi aidata tuvastada lekkeid või võimalikke kahjustusi, mis võivad hiljem probleeme tekitada. Õige kuumuse ja rõhu korral ei kahjusta aurupuhastus auto mootorit.

Mis kasu on auto aurupesust?

  • Kriimustuskindel tehnika

Sageli on auto isepesu või muude professionaalsete meetodite, nagu tunnelipesu, puhul võimalik, et pintsel või lapp (kasutatakse protsessis) jätab pinnale kriimustusjälgi või muid plekke. See oht kõrvaldatakse aurupesuga, kuna puudub igasugune pinna kontakt. Kasutatav aur on gaasilises olekus ja see gaas ei jäta kriimustus jälgi või nii. Pärast pesu lõpetamist pühitakse pinnad õrnalt mopi või lapiga.

  • Keskkonnale ohutu

Aurupesu eelised, mis hõlmavad reovee äravoolu vältimist ning vee ja elektri säästmist, muudavad selle keskkonnasõbralikuks.

  • Lihtne teenindus

Tehnoloogia revolutsiooniline rakendamine autopesuteenuses – aurupesu on lihtne protsess, mis ei vaja tavaliste autopesu tehnikatega kaasnevat tõuklemist. Tehnika ei nõua suuremahulisi seadmeid ja on seega lihtne kasutada. Saate säästa kulusid ja aega mobiilsideteenusega, mis on saadaval, et aidata teil teenust mugavalt oma garaažis.

  • Siseneb raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse

Düüsist väljuv aur võib jõuda kohtadesse, kuhu muidu harja või lapiga ligi ei pääseks. Väljalaske avast väljuv ülitugev kuumutatud gaas levib kiiresti auto igasse nurka ja nurka, mille tulemuseks on heledam läige, poleerimine ja auto desinfitseerimine.

  • Looduslik steriliseeriv toime

Peate hoidma oma auto nakkusohtlikest mikroorganismidest vaba. Bakterid või viirused asuvad tavaliselt väga avatud pindadel, nagu armatuurlaud, polster ja vaibad. Aurupesu ei puhasta mitte ainult väljastpoolt, vaid toimib ka desinfitseeriva vahendina, mis tapab katetel elavaid mikroorganisme.

  • Sobib kõikidele sõiduki tüüpidele

Aurupesu sobib kõikidele sõiduki tüüpidele – klassikalistele autodele, mootorratastele, suurematele sõidukitele või kupeedele. Aurupesu sobib kõikidele autodele, nii väikestele kui suurtele, nende korralikuks puhastamiseks ja desinfitseerimiseks.